חדשות

16/03/2021   גלובס

החלטה תקדימית וחדשנית, בתביעה שהוגשה על ידי משרדנו, מפרטת את גבולות המותר והאסור בפרסום באינטרנט

איסור על פרסום הכפשות לא מבוססות על מתחרה באופן המסב לו נזק, נראה כדבר מובן מאליו, ועדיין חברת הסטארטפ UserWay, העוסקת בהנגשת אתרי אינטרנט ומיוצגת על ידי משרדנו, נדרשה לפנות לבית המשפט בבקשה לצו מניעה זמני נגד חברת accessiBe המתחרה, בטענה כי זו מפרסמת, בזדון, פרסומים כוזבים המכפישים את מוצריה.
בית המשפט המחוזי, בהחלטה תקדימית וחדשנית המפרטת את גבולות המותר והאסור בפרסום באינטרנט, בעידן בו קל מאוד להשמיץ באינטרנט, קיבל את בקשת UserWay לצו מניעה זמני, שהוגשה על ידי משרדנו.
בהחלטת בית המשפט נקבע: "אכן, העולם העסקי לא נועד לבעלי לב חלש. מתקיימת בו תחרות עזה, ולא הכול שורדים אותה. תחרות זו אינה נעשית תמיד באופן אדיב ומנומס ... ועדיין, על התחרות להתבצע מתוך הגינות בסיסית הנשקפת מהוראות החוק השונות ומהוראות הדין. זוהי אינו רק מצוותו של המוסר, אלא מצוותו של המשפט".
את חברת UserWay ייצגו עוה"ד צבי חוברס, קובי רפאלי ויאולה פולק, ממשרדנו.
תא 43503-01-21

24/11/2020   כלכליסט

חברת BondIT הישראלית רוכשת את Scorable הגרמנית

ברכות לחברת הפינטק הישראלית .Bond I.T, על רכישת חברת Scorable הגרמנית.
חברת .Bond I.T. עוסקת בפיתוח פתרונות מבוססי AI לניהול תיקי אג"ח באופן אוטומטי ורכישת Scorable המספקת פתרונות לדירוג אג"ח, מאפשרת את הרחבת פעילותה באירופה.
עוה"ד נעם גביש, יעל דרור וגיא אבידן, ממחלקת ההייטק במשרדנו, המלווים את החברה מיום הקמתה, ליוו גם את העסקה הזו.

23/07/2020  

BDI 2020 – מחלקת הייטק ומחלקת נדל"ן והתחדשות עירונית מדורגות גם השנה

אנו שמחים וגאים לבשר כי גם השנה דורגו מחלקת הייטק ומחלקת נדל"ן והתחדשות עירונית במשרדנו בדירוג האיכות של BDI לשנת 2020. מחלקת ההייטק דורגה כמובילה, מחלקת הנדל"ן כמוערכת ומחלקת ההתחדשות העירונית כמובילה בולטת.

24/06/2020   גלובס

חברת CyberX נרכשה על ידי חברת מייקרוסופט

ברכות לחברת CyberX, שנרכשה על ידי חברת מייקרוסופט. מחלקת ההייטק במשרדנו ליוותה את החברה במשך שבע שנים, מאז הקמתה ועד למכירתה.

13/04/2020  

ממשיכים להוביל – משרדנו מדורג גם בדירוג Dun's לשנת 2020

בדירוג האיכות של משרדי עוה"ד של Dun's 100 לשנת 2020, דורגו מחלקת ההייטק ומחלקת הנדל"ן וההתחדשות העירונית של משרדנו.

26/03/2020   Ynet

גם במהלך משבר הקורונה, פלסן סאסא ממשיכה לבחון את רכב הניסוי שלה

על אף משבר הקורונה - פלסן סאסא, לקוחה ותיקה של המשרד, ממשיכה לעבוד ורכב השטח שלה, הסטורם ריידר, חזר השבוע ארצה לאחר שנבחן בניסויי נהיגה רבים ברחבי העולם. הרכב ימשיך את ניסויי הנהיגה ברחבי הארץ.

23/09/2019   Geektime

סבב גיוס של 2.4 מיליון דולר לחברת Joonko

כיצד נלחמים באפליה בלתי מודעת במקום העבודה? חברת Joonko הישראלית, אשר פיתחה מערכת בינה מלאכותית המזהה אפליה בלתי מודעת כנגד נשים ומיעוטים במקום העבודה, סיימה סבב גיוס של 2.4 מיליון דולר. את החברה ייצג עו"ד ליאור פורת, שותף במחלקת ההייטק של משרדנו.

01/08/2019   גלובס

עסקת ענק למכירת מתחם בתל אביב ברבע מיליארד ש"ח, בה משרדנו ייצג את המוכרים

עסקת ענק בתל אביב. חברת קנדה ישראל רכשה מתחם ברחוב הרכבת תמורת כרבע מיליארד ש"ח. עו"ד צבי חוברס, רולה דלה מובאריקי ואסף מאיר ממשרדנו, ייצגו את החברות היזמיות שמכרו את זכויותיהן במתחם, אותן משרדנו מלווה בקידום הפרויקט שנים רבות. על הקרקע יוקמו מגדלי מגורים ומשרדים, שיכללו גם מסחר ובית מלון. עוד על העסקה: https://tinyurl.com/y6h3uh3d