אודות המשרד

משרד גלוזמן, חוברס, להט ושות' מספק ללקוחותיו מישראל וללקוחותיו הבינלאומיים קשת רחבה של שירותים משפטיים, באוריינטציה עסקית, המאפשרת להם לקבל את כל השירותים המשפטיים הדרושים להם במקום אחד (“One Stop Shop”) . המשרד הוא שילוב כוחות של עורכי דין בעלי וותק ומוניטין רבי שנים בתחומי עיסוקם, בעקבות מיזוג בין משרד להט, נחום, שמעוני ושות' ובין שותפים ממשרד גלוזמן ושות', שבוצע בתחילת שנת 2019 והביא להקמתו של משרד גלוזמן, חוברס, להט ושות'. השותפים במשרד החדש מביאים עימם ניסיון רב שנים המבוסס על ידע ומקצועיות בלתי מתפשרים. בשילוב עם צוות מסור ומוכשר של עורכי דין, המשרד מספק ללקוחותיו פעם אחר פעם את התוצאות הטובות והיעילות ביותר.

המטרה שלנו בגלוזמן, חוברס, להט ושות', היא לספק עבורכם קורת גג משפטית, בה תוכלו לראות בנו כשותפים לדרך. כמשרד המתמקד במגזר העסקי, אנחנו נעניק לכם שירות איכותי, זמין ומקיף בכל עסקה, פרויקט, מיזם או הליך משפטי, על מנת לספק עבורכם פתרונות משפטיים ומסחריים שימושיים, המותאמים לצרכים המיוחדים שלכם.

עורכי הדין במשרד מספקים שירותים משפטיים במגוון רחב של תחומים, בסטנדרט הגבוה ביותר, תוך שילוב ניסיון מקצועי עשיר ויחסים אישיים עם כל לקוח ולקוח. היכרות מעמיקה של היבטי העולם המשפטי והמסחרי וניסיון רב בכל תחומי העולם המסחרי והבינלאומי, מאפשרים לנו לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר. אנו חולקים עם לקוחותינו לא רק את הידע והניסיון המשפטיים, אלא גם את ניסיוננו העסקי המצטבר מליווי ארוך שנים של עסקים במגזרים שונים ובשלבי חיים מגוונים.

מתוך רצון להעניק ללקוח שירות מקצועי ללא פשרות ולשם שמירת הקשר האישי עם הלקוח, כל לקוח במשרד מלווה על ידי שותף בעל ניסיון בתחום הדרוש. אנו מאמינים כי השילוב בין היחס האישי לכל לקוח, התחושה הביתית שכל לקוח יקבל במשרדנו, מקצועיות עורכי הדין, גישה מסחרית וניסיון רב שנים שנצבר במשרד, הוא המספק למשרד את ייחודיותו.

אנחנו במשרד גלוזמן, חוברס, להט ושות', רואים את עצמנו כ-"Deal Makers" (מחוללי עסקאות) ומאמינים שעורך הדין צריך לגלם תפקיד מרכזי בכל פרויקט או הליך בו אתם מעורבים, לא רק באמצעות מתן שירות משפטי מעולה, אלא גם באמצעות מתן פתרונות מסחריים יצירתיים, המבוססים על מקצועיות, הבנה וניסיון רב שנים. שמירת קשר רב שנים עם לקוחותינו, מאפשרת לנו להכיר ולהבין את צרכי העסק שלהם באופן אינטימי ולעזור להם בצמיחתם.

בין לקוחות המשרד, ניתן למצוא חברות מובילות בישראל ובעולם, משקיעים פרטיים, יזמי נדל"ן וחברות קבלניות ועוד. בתחום ההייטק אנו מייצגים בין היתר חברות כ-Avaya Israel, Tadiran Telecom, Nano Dimension, Allium Medical, Tailor Brands, The Time Innovations, Cloudendure, CyberX, Code Monkey, Ceragon Networks, Utilis ועוד. למשרד לקוחות בתחום התעשייה, הכולל גם תעשייה ביטחונית, כחברת פלסן סאסא ובתחום הפארמה, כחברות טקדה, אבווי, ביו-ויו ועוד. בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית אנו מייצגים חברות יזמיות כבונה הארץ היפה, אקו סיטי, חברת משה חדיף, שטראוס גרופ, קבוצת רומנו ועוד. בתחום המדיה והתקשורת אנו מייצגים את מקאן תל אביב, ראובני פרידן, דה טיים חדשנות ועוד. בין לקוחותינו ניתן למצוא גם רשויות וחברות ממשלתיות שונות.